Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Brama Szybkobieżna PCV

Bramy szybkobieżne z PCV


 Bramy szybkobieżne firmy HÖRMANN charakteryzują się wysoką jakością materiału i długotrwałą wytrzymałością. Są montowane wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń w celu zwiększenia harmonijności ruchu, poprawienia klimatu pomieszczenia oraz oszczędności energii. Dzięki przeźroczystym wypełnieniom bramy szybkobieżne zapewniają dobrą widoczność na zewnątrz i do wewnątrz.
       Funkcja szybkiego otwierania w poziomie lub w pionie sprawia, zę wewnętrzny ruch i przepływ materiałów odbywa się bez zakłóceń. Błyskawiczne poziome otwieranie na całej wysokości przejścia umożliwia bardzo szybki ruch i praktycznie wyklucza możliwość zderzenia. Skrzydła bramy otwierają się na obie strony, co sprawia, że droga jest jeszcze lepiej widoczna. Zwiększa to dodatkowo bezpieczeństwo. Zalety konstrukcji: kompletny mechanizm napędowy został zamontowany w trzystronnej osłonie.
    Dzięki mechanizmowi sterującemu z konwerterem częstotliwości te szybkie bramy, przy dużej prękości, otwierania i zamykania działają bardzo łagodnie. Możliwe jest zaprogramowanie szerokości otwarcia bramy, zależnie od potrzeb. Zabezpieczenie krawędzi zamykających i fotokomórka dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo.

SoftEdge - profil z wieloma zaletami
SoftEdge ze zintegrowanym systemem „Anti-Crash” / zabezpieczeniem przed najechaniem sprawia, że nowe bramy szybkorolowane SE firmy Hörmann są jeszcze bardziej bezpieczne i szczególnie ekonomiczne. Zastosowane rozwiązania umożliwiają większą ochronę osób, usprawniają pracę i przebieg procesów zakładowych. Wszystko to gwarantuje, że praca zakładu i produkcja odbywa się niemal bez zakłóceń. Kolejny argument przemawiajàcy za nowym, ekonomicznym systemem bramy: duża prędkość otwierania, a przede wszystkim szybkie zamykanie bramy powoduje zauważalne zmniejszenie strat energii i ograniczenie przeciągów w miejscu pracy.
 

Certyfikaty