Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Napędy do bram wjazdowych

 

SEVEN - Napęd elektromechaniczny do użytku przydomowego

Opis produktu
Napęd SEVEN jest zbudowany w oparciu o metalową przekładnię zębatą i wyposażony w magnetyczny wyłącznik krańcowy, co gwarantuje bezproblemowa prace nawet w trudnych warunkach pogodowych. Jego samoblokująca konstrukcja eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych zamków a system odblokowania awaryjnego umożliwia obsługę ręczną bramy w przypadku zaniku zasilania.  

 

 

 

 

 

Napęd elektromechaniczny 746

Opis produktu
Bezpieczeństwo obsługi zapewnia regulowane sprzęgło przeciwzgniecieniowe oraz inteligentna centrala sterująca. System ten po wykryciu przeszkody na drodze zamykającej się bramy spowoduje cofnięcie i zatrzymanie się bramy. Wszystkie funkcje sterowania i bezpieczeństwa kontrolowane są przez niezawodny mikroprocesor.

 

 

 

Napęd elektromechaniczny 844

Opis produktu
Napęd FAAC 844 został zaprojektowany do obsługi ciężkich bram pracujących z dużą intensywnością. Zaprojektowania smarowania olejowego pozwoliło na zwiększenia sprawności napędu i jego żywotności.

                                         

 

Napęd elektromechaniczny 884

Opis produktu
Do bram przesuwnych, dla skrzydła o maksymalnym ciężarze 3.500 kg. Silnik napędu posiada znakomite parametry techniczne, gwarantuje dużą intensywność użytkowania do ciężkich bram.  

 

 

 

 

 

 

 

Klasa EXCLUSIVE - napędy 820 - 860

 

Opis produktu
Napędy EXCLUSIVE zainteresują tych klientów, którzy wybierają rzeczy po prostu najlepsze. FAAC oferuje w tej klasie urządzenia o najwyższych parametrach technicznych i eksploatacyjnych, które dla innych producentów automatyki do bram pozostają w sferze marzeń!

 

 

 

 

Certyfikaty