Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Napędy wjazdowe przemysłowe

 

Napęd elektromechaniczny 400

Opis produktu
Napęd hydrauliczny z blokadą przy zamknięciu i otwarciu (CBAC) lub bez blokady (SBS – do montażu z zamkiem elektromagnetycznym) do bram przydomowych i przemysłowych o długości jednego skrzydła do 1,8 lub 3 m, z centralą sterującą 455 lub 462.

 

 

 

 

 

Napęd elektromechaniczny do montażu podziemnego 760

Opis produktu

Napęd hydrauliczny do montażu podziemnego, z blokadą przy zamknięciu i otwarciu (CBAC) lub bez blokady (SB/SBS) do bram przydomowych i przemysłowych o długości jednego skrzydła do 2 - 4 m, z centralą sterującą 455 lub 462.

 

 

 

 

Napęd elektromechaniczny 746

Opis produktu

Bezpieczeństwo obsługi zapewnia regulowane sprzęgło przeciwzgniecieniowe oraz inteligentna centrala sterująca. System ten po wykryciu przeszkody na drodze zamykającej się bramy spowoduje cofnięcie i zatrzymanie się bramy. Wszystkie funkcje sterowania i bezpieczeństwa kontrolowane są przez niezawodny mikroprocesor.

 

 

 

 

 

Napęd elektromechaniczny 844

Opis produktu
Napęd FAAC 844 został zaprojektowany do obsługi ciężkich bram pracujących z dużą intensywnością. Zaprojektowania smarowania olejowego pozwoliło na zwiększenia sprawności napędu i jego żywotności.

 

 

 

 

 

Napęd elektromechaniczny 884

Opis produktu
Do bram przesuwnych, dla skrzydła o maksymalnym ciężarze 3.500 kg. Silnik napędu posiada znakomite parametry techniczne, gwarantuje dużą intensywność użytkowania do ciężkich bram.  

 

 

 

 

 

Klasa EXCLUSIVE - napęd 820

Opis produktu

Napędy EXCLUSIVE zainteresują tych klientów, którzy wybierają rzeczy po prostu najlepsze. FAAC oferuje w tej klasie urządzenia o najwyższych parametrach technicznych i eksploatacyjnych, które dla innych producentów automatyki do bram pozostają w sferze marzeń!  

 

 

 

 

Certyfikaty