Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Szlabany parkingowe

Proponujemy rozwiązania, które skutecznie wspierają system kontroli dostępu. W naszej ofercie dostępne są szlabany parkingowe oraz modele do montażu na wjazdach na tereny przemysłowe, do magazynów, fabryk, itp.

Wśród dostępnych wyrobów znajdują się produkty z mechanizmem elektromechanicznym oraz hydraulicznym. Konstrukcje wykonane są z trwałych materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne oraz intensywną pracę. Ponadto posiadają charakterystyczną kolorystykę – dobrze widoczną nawet z większej odległości.

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia i okolic.

 Szlabany 613, 614, 617, 615, 620, 640, 642 Inox

 

Szlaban elektromechaniczny z ramieniem do 5 m model 613/614

Opis produktu
Szlabany z tej serii zostały zaprojektowane do pracy średnio-intensywnej (modele 230 V) i intensywnej (model 24 V).

 

 

 

 

  

Szlaban elektromechaniczny z ramieniem  do 7 m model 617

Opis produktu
Szlabany te zostały zaprojektowane specjalnie do pracy intensywnej. Mogą obsługiwać ruch zarówno na małych parkingach osiedlowych jak i na dużych parkingach przy centrach handlowych lub zakładach pracy.  

 

 

 

 

 

 

Szlaban hydrauliczny, model 615

Opis produktu
Szlabany serii 615 zostały zaprojektowane do pracy średnio intensywnej i dlatego doskonale sprawdzają się na małych parkingach, w niewielkich zakładach przemysłowych, warsztatach i magazynach. Są one dostępne w wersjach z ramieniem prostokątnym, w tym również łamanym - przeznaczonym do niskich wjazdów. Długość ramienia 2m do 5m. Napęd hydrauliczny.

 

 

  

 

Szlaban hydrauliczny model 620

Opis produktu

Szlabany serii 620 zostały zaprojektowane do pracy intensywnej lub ciągłej i dlatego doskonale sprawdzają się przy dużych obciążeniach. Są one dostępne w różnych wersjach wyposażenia, z ramieniem od 2m do 5m. Napęd hydrauliczny. 

 

 

 

  

 

Szlaban hydrauliczny model 640

Opis produktu

Szlabany serii 640 zostały zaprojektowane do ciągłej pracy i dlatego doskonale sprawdzają się nawet przy bardzo dużych obiążeniach. Mogą obsługiwać ruch zarówno na dużych parkingach jak i w wielkich magazynach, czy zakładach przemysławych. Długośc ramienia 4m do 7m. Napęd hydrauliczny. 

 

 

 

 

Szlaban hydrauliczny model 642 INOX

Opis produktu

Szlabany serii 642 INOX są przeznaczone do pracy intensywnej lub ciągłej w miejscach, gdzie szczególnego znaczenia nabiera pewność i szybkość działania w każdych warunkach atmosferycznych. Wyjątkowo duża siła pracy i żywotność zagwarantowana jest dzięki obudowie opartej na najwyższej klasy napędzie hydraulicznym. Długośc ramienia 4m do 7m. Napęd hydrauliczny. Max. częstotliwość użytkowania do 100%.

 

 

Certyfikaty