Uchylne bramy garażowe

Nasza firma z siedzibą we Wrocławiu prezentuje Państwu gotową do montażu, uchylną bramę garażową o konstrukcji ramy na bazie rur prostokątnych.

Dostępne w naszej ofercie produkty zaopatrzone są w szyny prowadzące z systemem unieruchamiającym po otwarciu. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia zrównoważenie ciężaru poprzez zabezpieczone sprężyny. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest specyficzny system zamykania oparty o dwustronne, regulowane, samoczynnie zaskakujące ryglowanie. Konstrukcje ponadto zaopatrzone zostały w dodatkowy zamek z jednostronną wkładką patentową i kompletem okrągłych okuć. Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele posiadają płytę pokrytą warstwą specjalnej gruntującej farby.

 

Prospekty do pobrania:

Tabele Wymiarów:

  • Tabela wymiarów N-80

Inne ciekawe warianty

Doskonałym rozwiązaniem zarówno do sektora przemysłowego, jak i gospodarstwa domowego jest model wentylowany z paneli, przetłoczonych w jodełkę. Produkt idealnie współgra z nowoczesną architekturą, dzięki czemu może służyć jako brama przemysłowa w miejscach o charakterze reprezentacyjnym. Wypełnienie wzorem w jodełkę, pasuje doskonale również do garaży z dachem dwuspadowym i domów w stylu wiejskim. Praktycznym rozwiązaniem do garaży podziemnych i zbiorczych będzie specjalny model, wykonany z blachy perforowanej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzór 985 z gładkimi panelami pionowymi. Harmonizuje kolorystycznie z drzwiami wejściowymi.

Wzór 914 - przetłoczenia z otworami wentylacyjnymi. Montowana obowiązkowo przy obiektach postojowych podziemnych i zbiorczych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HÖRMANN - marka, której warto zaufać!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.

hCaptcha