Technika ogrodzenia

Projektując architekturę posesji naszego domu czy biura nie należy zapominać o niezwykle ważnym elemencie, jakim jest odpowiednia brama ogrodzeniowa.

 W naszej ofercie znaleźć można między innymi modele przesuwne oraz rozwierane. Proponujemy także zakup przęseł, furtek oraz szlabanów parkingowych, zaprojektowanych głównie dla terenów przemysłowych i usługowych. Bramy ogrodzeniowe i szlabany z naszej oferty mogą być dowolnie personalizowane jeśli chodzi o kolor, sposób wykonania oraz dodatkowe wyposażenie w postaci napędów i systemów sterujących. Naszym celem jest przede wszystkim dopasowanie danego produktu do preferencji klienta oraz architektury działki.

 

Szlabany parkingowe natomiast mogą być wyposażone w mechanizm hydrauliczny lub elektromagnetyczny. Ich dużą zaletą jest to, że dzięki użyciu solidnych materiałów świetnie działają nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Zapewniają bezawaryjną i płynną pracę również po długim czasie użytkowania. Posiadamy modele przeznaczone do pracy intensywnej i ciągłej oraz średnio intensywnej.

PRZEJDŹ

BRAMY WJAZDOWE

PRZEJDŹ

SZLABANY