Bramy wahadłowe

Dzięki dużej przepuszczalności światła produkty wykonane z PCV pozwalają na maksymalne wykorzystanie oświetlenia.

Ubytek ciepła jest utrzymany w normie, zaś nadmierny przepływ powietrza zostaje zminimalizowany. Przestronna przestrzeń zapewnia swobodne poruszanie się osób transportujących towary ręcznie lub taczkami, a także wózków widłowych. Bramy wahadłowe Hörmann zostały wyposażone w automatyczny system zamykania, który działa pod wpływem nacisku, a maksymalny kąt jej rozwarcia to 90 stopni.

 

Do ochrony elementów wykonanych z metalu użyliśmy powłoki antykorozyjnej. Wszystkie części metalowe zabezpieczone antykorozyjnie. Grubość skrzydeł zależy od szerokości artykułu i dostosowuje się ją do wymogów danego zakładu.

Uniwersalne możliwości wykorzystania produktów

Do wykonania bramy wahadłowej Hörmann wykorzystywane są zaokrąglone profile, które wyróżniają ją spośród innych produktów na rynku. Formowane na zimno, zapewniają naszym towarom maksimum stabilności. Produkt został przewidziany do stosowania wewnątrz pomieszczeń, przy normalnym ruchu wózków widłowych. Prawidłowa moc zamykania bramy Hörmann jest możliwa do uzyskania dzięki możliwości odrębnej regulacji. Montowana na stałe dolna podpora jest standardowym elementem, który zapewniamy naszym klientom wraz z bramą wahadłową. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i zminimalizować ryzyko popełnienia błędu w trakcie instalowania. Nawet dla laików montaż jest bezproblemowy.

Standardowa brama wahadłowa Hörmann idealnie nadaje się do otworów o wymiarach maks. 3 x 3 m i zastosowania bez wspomagania otwierania.

 

Ten model produktu dostarczamy standardowo w wersji ocynkowanej. System modułowy Hörmann zapewnia także możliwość fabrycznego zmontowania produktu. Oferujemy naszym klientom sprawne dostarczanie wykonanych produktów z magazynu. Sprzedawane przez naszą firmę produkty są przystosowane jedynie do użytku manualnego.


Do wytworzenia płyty bramy wahadłowej wykorzystywany jest bezbarwny materiał z tworzywa sztucznego o grubości 7 mm.

 

Proponujemy trzy wersje wykonania:

  • typ L: maks. 3 x 3 m (przy braku obciążenia wiatrowego)
  • typ M: maks. 4 x 4 m
  • typ S: powyżej 4 x 4 m na zapytanie

 

Oferowany model powinien być dwa razy szerszy i 500 mm wyższy niż transportowany towar.

HÖRMANN - marka, której warto zaufać!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.

hCaptcha