Bramy do hal sportowych

Sport i zabawa bardziej bezpieczne. Do każdej dziedziny sportu halowego

Oferowane przez nas produkty są dostosowane do norm bezpieczeństwa w zakresie przeciwdziałaniu wypadkom w szkołach zgodnie z niem. Ustawą o ubezpieczeniach od następstw nieszczęśliwych wypadków (GUV-V S1). Płyta bramy do hal sportowych Hörmann jest odporna na uderzenia piłką zgodnie z wytycznymi normy DIN 18032 oraz badana przez „Instytut badań naukowych i prób materiałowych w budownictwie w Stuttgarcie“ (FMPA).

Zestawy gotowe do montażu, przygotowana pod wypełnienie we własnym zakresie odbiorcy

Brama do hal sportowych Hörmann została zbudowana z umieszczonych poziomo podpór wzmacniających oraz profili, które posiadają przekrój prostokątny. Jej rama jest też przygotowana pod wypełnienie do wykonania we własnym zakresie przez odbiorcę produktu.

 

Wypełnienie z desek drewnianych o grubości min. 16 mm. Ciężar maks. 16 kg/m2. Ważne: deski należy układać na całej wysokości, nie sztukować. Rama płyty bramy posiada na całym obwodzie wywiercone otwory, jest ocynkowana oraz zagruntowana farbą proszkową w kolorze brązowym (na bazie RAL 8028).

 

Brama Hörmann jest przystosowana do obudowy z płyt integralnych o maksymalnym zagęszczeniu 7 kg/m2. Jest to możliwe dzięki użyciu farby w białym odcieniu, która została wykonana z koloru RAL 9016, a także stalowej blachy powstałej w wyniku przetłoczenia pionowego.

 

Otwarta lub otwierająca się brama hali sportowej Hörmann nie wystaje oraz nie wychyla się w kierunku do wnętrza, co jest możliwe dzięki dostosowaniu jej poziomu do kształtu wyznaczonego przez ścianę wewnętrzną, a także przez precyzyjny montaż w otworze.

HÖRMANN - marka, której warto zaufać!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.

hCaptcha