io-homecontrol

Automatyka radiowa do Twojego domu

io-homecontrol jest innowacyjną technlogią wyznaczającą przyszłość. Umożliwia ona bezprzewodową eksploatację produktów różnych producentów, zwiększa komfort mieszkania, reguluje klimat, zapewnia bezpieczeństwo i oszczędność energii. System io-homecontrol jest łatwy w instalacji i w każdej chwili może być rozszerzony o inne kompatybilne elementy. Możliwości io-homecontrol to nowość wprowadzona przez wiodących producentów z branży techniki budowlanej.

io-homecontrol - system, który udziela odpowiedzi

  • Tylko jeden nadajnik Hormann służy do sterowania:
  • Napędem SupraMatic P io do bramy garażowej
  • Napędem LineaMatic P io do bramy wjazdowej
  • Napędem RotaMatic P io do bramy wjazdowej
  • Drzwiami wejściowymi Hormann TopComfort i TopPrestige, wyposażonymi w zamek Comfort

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dwukierunkowa technologia sygnału radiowego umożliwia wysłanie informacji zwrotnej o poprawnym wykonaniu polecenia. Ta sama zasada pozwala w każdej chwili sprawdzić status urządzeń. Ponadto, do sterowania kilkoma urządzeniami równocześnie służy tylko jeden komfortowy przycisk. Wystarczy go jeden raz nacisnąć, aby wygodnie otworzyć bramy lub drzwi wejściowe lub aby wszystkie bezpiecznie pozamykać. Oto jak komfortowe może być bezpieczeństwo.

 

Dzięki technologii radiowej io-homecontrol pracochłonne wykonywanie okablowania jest zbędne. Dlatego wszystkie kompatybilne urządzenia końcowe idealnie nadają się zarówno do nowych budynków jak i do późniejszej instalacji w już istniejących.

 

Produkty kompatybilne z io-homecontrol różnego zastosowania mogą być instalowane krok po kroku. w ten sposób system io-homecontrol dostosowuje się i rośnie wraz z Twoimi potrzebami mieszkaniowymi, życzeniami i wyobrażeniami.

HÖRMANN - marka, której warto zaufać!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.

hCaptcha