Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Napędy do bram garażowych

Odpowiednio dobrana automatyka bram oraz drzwi wewnętrznych to prawdziwie komfortowe rozwiązanie. To właśnie dzięki naszym nowoczesnym napędom będą Państwo mogli bez problemu wjechać do garażu lub na posesję bez wysiadania z auta. To po prostu oszczędność czasu i ogromna wygoda!

Nasza firma oferuje niezawodne napędy elektryczne do bram wjazdowych, garażowych oraz przemysłowych. Nasza automatyka przeznaczona jest między innymi do modeli uchylnych, przesuwnych oraz jedno- i dwuskrzydłowych.

W naszej ofercie z pewnością wyróżnia się napęd SEVEN, przeznaczony głównie do użytku przydomowego. Jego nowoczesne wyposażenie zapewnia bezawaryjną, sprawną pracę w każdych warunkach. Dodatkowo wyróżnia się solidnym samoblokującym systemem. Szczególnie wymagającym klientom polecamy natomiast modele EXCLUSIVE, które posiadają najlepsze możliwe parametry eksploatacyjne.

Warto także zwrócić uwagę na automatykę SupraMatic i ProMatic w różnych odsłonach. Wersje te posiadają np. takie udogodnienia jak niezawodny układ zabezpieczający oraz krótki czas uruchomienia urządzenia. Wszystkich Państwa zapraszamy do przeglądania pełnej oferty.

Certyfikaty