Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Napędy Promatic

Napęd el. ProMatic:
Niewymagający konserwacji, cichy napęd do bram garażowych, maksymalnie dla 2 stanowisk parkingowych. Brak możliwości zastosowania do celów przemyslowych.
Dane napędu: silnik przekładniowy na prąd stały 24V, napięcie sieciowe 230-240V AC, tryb pracy 0,20 kW, S3 20% ED,
Obciążenie nominalne 150 N, maks. siła ciągnięcia i nacisku 500 N.
Elektroniczny układ sterowania: sterowanie mikroprocesorowe, automatyczne zapamiętywanie ustawień układu rozłączającego i położeń krańcowych, redukowana prędkość w położeniach krańcowych, automatyczne zamykania. Sterowanie impulsowe.
Szyna prowadząca FS10: samonośna szyna stalowa z pasem zębatym z poliestru i poliamidu i z z wózkami prowadzącym z tworzywa sztucznego, automatyczny naciąg pasa transmisyjnego.
Wyposażenie standardowe: kompletny, cyfrowy system zdalnego sterowania wyposażony w nadajnik ręczny z dwoma przyciskami HS 2 w oprawce i oddzielny odbiornik jednozakresowy HE1 pracujący na częstotliwość 868,3 MHz. Każdy nadajnik ręczny wyposażono fabrycznie w ponad bilion kombinacji kodowania.
Szybkie rozryglowanie obsługiwane od wewnątrz, przewód sieciowy z wtyczką z uziemieniem, zinntegrowane oświetlenie garażu, nastawione fabrycznie na 3 minuty z zintegrowanym przekaźnikiem do zamontowania sygnalizacji świetlnej lub oświetlenia, zabezpieczenie przed podważeniem pełni rolę mechanizmu.

Certyfikaty