Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Bramy Przesuwne

STALOWE BRAMY PRZESUWANE - idealne do szerokich otworów


Bramy przesuwane sprawdzają się najlepiej przy zabudowie wyjątkowo szerokich otworów, np. w hangarach, warsztatach naprawy ciężkich pojazdów itp.

Bramy przesuwne sprawdzaja się najlepiej przy zabudowie wyjątkowo szerokich otworów np.w hangarach, warsztatach naprawy ciężkich pojazdów. Natomiast w przypadku długich hal, na których froncie nie ma miejsca na odsunięcie bramy, idealna alternatywą są bramy obiegowe .

W tym typie bramy skrzydło skręca o 90o i prowadzone jest wzdłuż bocznej ściany budynku. Stalowe bramy przesuwne są technicznie zaawansowane bardzo wytrzymałe, odporne na uderzenia oraz skutecznie zabezpieczone przed korozją.     Dostępne są w wersjach o ściance pojedynczej lub podwójnej. Do wyboru zarówno wersje z wypełnieniem całkowitym (przetłaczane, gładkie, z blachy przeciskanej pionowo lub krzyżowo, jak i częściowo przeszklone, co umożliwia kontakt wzrokowy i przenikanie swiatła slonecznego.Brama przesuwna KSE ze stali

Niedrogie, nieocieplane bramy przesuwne KSE firmy Hörmann polecamy szczególnie do codziennej, intensywnej eksploatacji w nie ogrzewanych halach. Brama o głębokości montażowej 55 mm jest dostępna w wersji 1- lub 2-skrzydłowej. Charakteryzuje ją obwiedniowa, spawana rama z profili rurowych, która zapewnia skrzydłom bramy należytą stabilność. Skrzydło bramy składa się z poszczególnych elementów, przedzielonych za pomocą poziomych szczeblin. Skrzydła bramy są wykonane z ocynkowanego materiału i malowane farba proszkową w kolorze białym (na bazie RAL 9016). Ta wysokiej jakości powłoka może być lakierowana przez odbiorcę.

Zakres wymiarów

Szerokość: maks. 8 m
Wysokość: maks. 5,5 m


Brama przesuwna KSE ze stali
Ocieplana brama przesuwna z wypełnieniem z wełny mineralnej

Ocieplane bramy przesuwne stosowane są ogrzewanych halach w celu zmniejszenia kosztów zużycia energii. Brama o głębokości montażowej dostępna jest w wersji 1- lub 2-skrzydłowej

Zakres wymiarów
Szerokość: do 8 m
Wysokość: maks. 5 mBrama przesuwna KSP ze stali
Konstrukcja typu "sandwich” z rdzeniem z utwardzanej pianki poliuretanowej.


Warstwy wierzchnie skrzydeł bramy są ze sobą trwale połączone poprzez rdzeń z twardej pianki. Taka konstrukcja jest wyjątkowo stabilna i optymalnie ocieplona. W porównaniu do cięższej bramy KSM, KSP w mniejszym stopniu obciąża strop i może tworzyć zamknięcie większych otworów. Brama jest uruchamiana ręcznie.

Zakres wymiarów

Szerokość: do 8 m
Wysokość: maks. 5 m


Brama przesuwna LSP ze stali
Konstrukcja typu "sandwich" z rdzeniem z utwardzanej pianki poliuretanowe.

Brama jest  bardzo wytrzymała
•    odporna na działanie warunków pogodowych
•    niewielka ilość zużywających się elementów
•    niemal nie wymaga konserwacji

Zakres wymiarów
brama 1-skrzydłowa: maks. 5000 x 5000 mm
brama 2-skrzydłowa: maks. 8000 x 5 000 mm


Prospekt

Certyfikaty