Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
(ul. Żmigrodzka)
51-116 Wrocław,
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Kurtyny Paskowe

Więcej światła-większy kontakt wzrokowy

Za powierzchnią bramy zewnętrznej następuje instalacja kurtyn paskowych Hörmann, dlatego przy dużym natężeniu ruchu stanowią one ochronę przed niepożądaną utratą ciepła, przed przeciągami i hałasem. Bramę główną otwiera się więc tak szeroko, jak to jest w danej chwili konieczne. Pomimo jej otwarcia brama jest odgrodzona od wiatru i chłodu. Kurtyny taśmowe Hörmann znajdują szerokie zastosowanie także wewnątrz budynków, oddzielając od siebie poszczególne stanowiska.

Bezpośrednio w nadprożu lub przed jego powierzchnią powinny zostać osadzone oferowane produkty. Mocowanie bezpośrednio w nadprożu albo przed nim. W przypadku montażu kurtyn paskowych Hörmann w całości lub częściowo przesuwanych szyna aluminiowa porusza się w rolkach w dodatkowej szynie.

 

 

Znaczne oszczędności energii

Kurtyny paskowe Hörmann cieszą się popularnością ze względu na cenę i jakość wypełnienia otworów w obiektach produkcyjnych Produkty, które zostały wykonane z tworzywa PCV, są wytrzymałe na obciążenia mechaniczne, a ich otwarcie następuje jedynie w przypadku przejazdu ładunków lub pojazdów. Duża liczba przejeżdżających pojazdów nie powoduje nadmiernej utraty ciepła w pomieszczeniu, a jego deficyt jest minimalny. Minimalizowanie wydatków na zasilanie oświetlenia jest możliwe dzięki sporej przejrzystości kurtyn paskowych Hörmann.

System rowków i zaczepów

Zastosowanie naszego systemu sprawia, że montaż kurtyn paskowych nie powoduje większych trudności. Aby zamontować kurtyny paskowe Hörmann na profilowanej szynie aluminiowej klips z PCW razem z przymocowanym zaczepem, nie trzeba stosować dodatkowego sprzętu. Zapewniamy zestaw taśm z przyczepionymi klipsami, który jest przygotowany do złożenia. Są one w proste w wymianie i montażu, mimo że następuje ich automatyczna blokada.

Typowe szerokości pasków: 200, 300 i 400 mm.

Zastosowanie: kontakt z żywnością, przy wytwarzaniu leków a także w chłodniach.

Szerokość montażowa: maks. 10 metrów

Wysokość montażowa: maks. 4,5 metra, do ścian zewnętrznych

Wysokość montażowa: maks. 6 metrów, do ścian wewnętrznych.

Zalety zasłon Hörmann w skrócie:

  • Całkowicie przeźroczyste, wytrzymałe, krawędzie taśm odpowiednio zaokrąglone; wytrzymują temperatury od -30oC do +60oC. Do chłodni oferujemy wyjątkowo wytrzymały materiał - do -45oC,
  • System podwieszeń nie rdzewieje; system podwieszeń składa się ocynkowanych elementów nośnych,
  • Korzystne właściwości dźwiękowe,
  • Pozwalają oszczędzić czas i miejsce, gdyż nie trzeba zamykać i otwierać skrzydeł bramy,
  • Minimalizowanie zużycia poprzez zastosowanie podwieszenia wahadłowego.

 

Certyfikaty