Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Bramy do hal sportowych

          

Hörmann Bramy do hal sportowych

Sport i zabawa bardziej bezpieczne

 

Do każdej dziedziny sportu halowego

Oferowane przez nas produkty są dostosowane do norm bezpieczeństwa w zakresie przeciwdziałaniu wypadkom w szkołach zgodnie z niem. Ustawą o ubezpieczeniach od następstw nieszczęśliwych wypadków (GUV-V S1). Płyta bramy do hal sportowych Hörmann jest odporna na uderzenia piłką zgodnie z wytycznymi normy DIN 18032 oraz badana przez „Instytut badań naukowych i prób materiałowych w budownictwie w Stuttgarcie“ (FMPA).

 

Zestawy gotowe do montażu, przygotowana pod wypełnienie we własnym zakresie odbiorcy

Brama do hal sportowych Hörmann została zbudowana z umieszczonych poziomo podpór wzmacniających oraz profili, które posiadają przekrój prostokątny. Jej rama jest też przygotowana pod wypełnienie do wykonania we własnym zakresie przez odbiorcę produktu.

Wypełnienie z desek drewnianych o grubości min. 16 mm. Ciężar maks. 16 kg/m2.

Ważne: deski należy układać na całej wysokości, nie sztukować.

Rama płyty bramy posiada na całym obwodzie wywiercone otwory, jest ocynkowana oraz zagruntowana farbą proszkową w kolorze brązowym (na bazie RAL 8028).

Brama Hörmann jest przystosowana do obudowy z płyt integralnych o maksymalnym zagęszczeniu 7 kg/m2. Jest to możliwe dzięki użyciu farby w białym odcieniu, która została wykonana z koloru RAL 9016, a także stalowej blachy powstałej w wyniku przetłoczenia pionowego.

Otwarta lub otwierająca się brama hali sportowej Hörmann nie wystaje oraz nie wychyla się w kierunku do wnętrza, co jest możliwe dzięki dostosowaniu jej poziomu do kształtu wyznaczonego przez ścianę wewnętrzną, a także przez precyzyjny montaż w otworze.

Certyfikaty