Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Kontakt

W ofercie firmy Hormann znalazły się między innymi bramy garażowe o podwyższonej trwałości, dzięki wykorzystaniu solidnych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. Są one również odporne na warunki termalne, a także i opady atmosferyczne sprawiając, że ich żywotność jest znacznie przedłużona.

Jeżeli pojawią się wątpliwości, czy też pytania związane z naszymi bramami garażowymi, usługami, czy też po prostu ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu. W przypadku pojawienia się potrzeby dokładniejszego zapoznania się z proponowanymi produktami zapraszamy do naszych punktów stacjonarnych we Wrocławiu, a także w Opolu.

Siedziba firmy Hormann mieści się we Wrocławiu, a dokładnie przy ulicy Zaułek Rogoziński 8a, która znajduje się niedaleko głównej ulicy Żmigrodzkiej. Nasze biuro można znaleźć pomiędzy warsztatem elektroniki samochodowej a wypożyczalnią przyczep. Zapraszamy do odwiedzenia nas od poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 15. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące bram garażowych i innych produktów z oferty Hormann. Istnieje również możliwość skontaktowania się z nami drogą telefoniczną, również w podanych wcześniej godzinach. Numer telefonu oraz adres mailowy zostały podane poniżej.

 

AUTORYZOWANY PARTNER HÖRMANN - IRGA
ul. Zaułek Rogoziński 8a, Wrocław
tel.609502518 ,071 348 25 33, 601 303 101
 

e-mail: marzena@irga.wroc.pl
e-mail: biurozmigrodzka@onet.eu
drzwibramy.pl

Zapraszamy również na brama.wroclaw.pl

 

 

Certyfikaty