Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Opis bram RenoMatic

      

 Brama garażowa oraz zwnętrzne drzwi stalowe o powierzchni Decograin® w kolorze złoty dąb ( GOLDEN OAK ). Decograin® jest powierzchnią odporną na działanie promienie ultrafioletowych a dzięki wytłoczonym słojom odzwierciedla powierzchnię drewnianą.

  

 

Brama garażowa oraz zwnętrzne drzwi stalowe o powierzchni Decograin® w kolorze antracyt ( Titan Metallic ). Jak już wspominaliśmy przy bramie w kolorze złoty dąb, powłoka Decograin® jest wysoce odporna na promienie UV a w przypadku tej bramy jej charakter jest bardzo ekskluzywny a zarazem szlachetny. Kolor przypomina powierzchnię metalizowaną.

 

 

RenoMatic to brama segmentowa garażowa EPU zbudowana z ocieplanych podwójnych ścianek. Dzięki segmentom o grumości 20 mm lub 42 mm jej praca jest cicha. Zamontowany w niej mechanizm spreżyn naciągowych wraz z opatentowanym systemem sprężyny w sprężynie chroni płyte bramy przed opadnięciem. Bramy EPU posiadają bardzo dobrą izolację cieplną dzięki czemu idealnie nadają się do garaży, które są bezpośrednio  połączone z domem lu z przejściem prowadzącym do części mieszkalnej.

 

                                                        

 

 

Automatyczna brama segmentowa  "RenoMatic" to brama która posiada napęd firmy Hörmann "ProMatic" Jest to wysokiej jakości napęd, bezpieczny i nie wymagający żadnej konsertwcji.Ponad to dzieki opatentowanemy mechanizmowi prowadzenia napędu na szynie jego praca jest niezawodna oraz bardzo cicha. Posiada on również mechanizm rozłączający, który zatrzyma bramę w momencie natrafienia na przeszkodę.

 

 

                                                              

 

 

Nasze automatyczne bramy segmentowe są ryglowane automatycznie dzięki czemu w momencie gdy brama się zamyka, samoczynnie sie rygluje w prowadnicy co skutecznie zabezpiecza ją przed podważeniem. System ten jest systemem mechaniczny dlatego też działa w momencie braku napędu.

                                          

Certyfikaty