Szybkobieżna brama harmonijkowa AFA
 

Hörmann Szybkobieżna brama harmonijkowa AFA. Bramy z aluminium - szybkie i reprezentacyjne

Brama szybkobieżna to idealne rozwiązanie

Szybkobieżne bramy harmonijkowe Hörmann polecamy szczególnie do zamknięć wymagających szybkiego otwierania i zamykania, w halach, których statyka nie pozwala na dodatkowe obciążenie stropu. Już na etapie planowania należy uwzględnić rodzaj mocowania. Brama jest uruchamiana przez napęd i kontrolowana jako wzór konstrukcyjny.

Oszczędzający miejsce sposób mocowania

Istotną zaletą szybkobieżnych bram harmonijkowych jest ich sposób mocowania z reguły od wewnątrz. Bramy mocowane od zewnątrz pozwalają na pełne wykorzystanie pomieszczenia hali: cenna powierzchnia użytkowa nie marnuje się ani w obszarze nadproża, ani pod stropem, ani z boków. Głębokość montażowa wynosi 54 mm.


Brama z reguły jest 4-skrzydłowa, kąt otwarcia wynosi 90°, a schemat składania 2:2. Mocowanie do ściany lub w otworze, wysokosć nadproża 350 mm.

 

Bardzo ekonomiczna
Niezawodny mechanizm szybkobieżnych bram harmonijkowych Hörmann bazuje w przeważającym stopniu na konstrukcji, w której zastosowano minimalną ilość pojedynczych zużywających się elementów. Takie rozwiązanie obniża do minimum koszty konserwacji i utrzymania.

 

Eloksalowane lub malowane farbą proszkową
Oprócz standardowego wykończenia powierzchni, eloksalowanej i trawionej w kolorze naturalnym (E6/EV1) szybkobieżne bramy harmonijkowe dostępne w niemal 200 kolorach z palety RAL, malowane farbą proszkową.

Zakres wymiarów

  • Szerokość: maks. 8 metrów
  • Wysokość: maks. 5 metrów

Prędkość

  • Otwieranie 1,0 m/s
  • Zamykanie 0,8 m/s
        

HÖRMANN - marka, której warto zaufać!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.

hCaptcha