Brama harmonijkowa KSE

Hörmann Brama harmonijkowa KSE ze stali. Nieocieplana brama harmonijkowa ze stali, idealna do nie ogrzewanych hal

Niezawodne i wytrzymałe

Oto zalety stalowych bram harmonijkowych KSE firmy Hörmann. Bramy te szczególnie nadają się do często używanych, nie ogrzewanych hal, np. narzędziowni, magazynów taboru, magazynów zakładowych i budynków gospodarstw rolnych. Ocynkowany materiał i wysokiej jakości warstwa farby proszkowej zapewniają tym bramom odporność na ujemny wpływ warunków pogodowych. 

 

Stalowa brama harmonijkowa KSE jest standardowo malowana od zewnątrz i wewnątrz w kolorze białym na bazie RAL 9016. Opcjonalnie: na zapytanie kolor wg palety RAL do wyboru.Skrzydła bramy są zbudowane z obwiedniowych profili zamkniętych o przekroju prostokątnym. Głębokość montażowa wynosi 55 mm, szerokość 70 mm. Stalowa brama harmonijkowa KSE firmy Hörmann dostępna jest w wersji od 3- do 12-skrzydłowej, o różnych schematach składania i kątach otwarcia 90° i 180°.
Dzięki opcjonalnym drzwiom w bramie (z progiem) nie trzeba instalować bocznych drzwi wejściowych. Brama jest uruchamiana ręcznie.

 

Bezpieczna wersja standardowa

Wszystkie pionowe krawędzie zamykające posiadają w standardzie profile z EPDM zabezpieczające przed przytrzaśnięciem palców.

HÖRMANN - marka, której warto zaufać!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.

hCaptcha