Bramy szybkobieżne PCV

 Bramy szybkobieżne firmy HÖRMANN charakteryzują się wysoką jakością materiału i długotrwałą wytrzymałością. 

Są montowane wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń w celu zwiększenia harmonijności ruchu, poprawienia klimatu pomieszczenia oraz oszczędności energii. Dzięki przeźroczystym wypełnieniom bramy szybkobieżne zapewniają dobrą widoczność na zewnątrz i do wewnątrz. Funkcja szybkiego otwierania w poziomie lub w pionie sprawia, zę wewnętrzny ruch i przepływ materiałów odbywa się bez zakłóceń. Błyskawiczne poziome otwieranie na całej wysokości przejścia umożliwia bardzo szybki ruch i praktycznie wyklucza możliwość zderzenia. Skrzydła bramy otwierają się na obie strony, co sprawia, że droga jest jeszcze lepiej widoczna. Zwiększa to dodatkowo bezpieczeństwo.

 

Zalety konstrukcji: kompletny mechanizm napędowy został zamontowany w trzystronnej osłonie.Dzięki mechanizmowi sterującemu z konwerterem częstotliwości te szybkie bramy, przy dużej prękości, otwierania i zamykania działają bardzo łagodnie. Możliwe jest zaprogramowanie szerokości otwarcia bramy, zależnie od potrzeb. Zabezpieczenie krawędzi zamykających i fotokomórka dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo.

SoftEdge - profil z wieloma zaletami

SoftEdge ze zintegrowanym systemem „Anti-Crash” / zabezpieczeniem przed najechaniem sprawia, że nowe bramy szybkorolowane SE firmy Hörmann są jeszcze bardziej bezpieczne i szczególnie ekonomiczne. Zastosowane rozwiązania umożliwiają większą ochronę osób, usprawniają pracę i przebieg procesów zakładowych. Wszystko to gwarantuje, że praca zakładu i produkcja odbywa się niemal bez zakłóceń. Kolejny argument przemawiajàcy za nowym, ekonomicznym systemem bramy: duża prędkość otwierania, a przede wszystkim szybkie zamykanie bramy powoduje zauważalne zmniejszenie strat energii i ograniczenie przeciągów w miejscu pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HÖRMANN - marka, której warto zaufać!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.

hCaptcha