Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Drzwi aluminiowe zewnętrzne TopPrestige

W tego typu drzwiach są określone wymiary: co najmniej 990 x 1879 mm, maksymalnie 1250 x 2250 mm, a za standardowy uznajemy 1100 x 2100 mm. Drzwi aluminiowe są pod wieloma względami lepsze od drzwi z tworzywa sztucznego i drzwi drewnianych. Oprócz wielu możliwości wyboru w zakresie wyposażenia i wzornictwa przemysłowego, docenią Państwo całą gamę dodatkowych zalet:

  • wysoka izolacyjność akustyczna,
  • wysoka izolacyjność cieplna,
  • duże bezpieczeństwo,
  • duża stabilność,
  • nie jest konieczne powtórne malowanie, gdyż drzwi aluminiowe wyglądają po wielu latach jak nowe.

Made in Germany

Wszystkie komponenty do produkcji drzwi są projektowane i wykonywane samodzielnie przez firmę Hörmann. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy pracują intensywnie nad nowymi produktami, ciągłymi innowacjami i poprawianiem najmniejszych detali. Możecie Państwo polegać na naszych produktach, które są przez długi czas testowane i posiadają najwyższą jakość w każdym detalu. Ceniona marka o najwyższej jakości.

Znak CE zgodny z normą PN EN 14351-1
Oznakowanie wszystkich naszych drzwi zewnętrznych znakiem CE stanowi potwierdzenie zgodności tych produktów z wymaganiami normy PN EN 14351-1 zgodnie z dyrektywami Wspólnoty Europejskiej oraz zachowanie wszystkich istotnych wymogów tej normy.

System jakości ISO 9001
Produkcja drzwi Hörmann odbywa się zgodnie z zasadami ISO 9001. Tak w praktyce realizowane jest motto firmy Hörmann: Jakość nie dopuszcza żadnych kompromisów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HÖRMANN - marka, której warto zaufać!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.

hCaptcha