Bramy wjazdowe

Bramy ogrodzeniowe i ogrodzenia

Oferujemy Państwu bramy wjazdowe na posesje przesuwne i rozwierane, furtki oraz przęsła według wskazanych przez Państwa wymiarów z wypełnieniem dopasowanym do charakteru otoczenia, stylu zabudowy oraz Państwa wymagań. Istnieje także możliwość wykonania bramy w postaci szkieletu do dowolnego wypełnienia przez Państwa, np. sztachetami drewnianymi. Brama może być ocynkowana i pomalowana na dowolny kolor wg palety RAL, a na Państwa życzenie dodatkowo pokryta farbami proszkowymi. Jeżeli do tego dodamy możliwość kompleksowego zautomatyzowania bramy oraz szeroki zakres urządzeń sterujących i zabezpieczeń automatyki to mamy przed sobą ofertę spełniającą Państwa życzenia.

Przesuwne

Konstrukcja główna bramy wykonana jest z zamkniętych profili stalowych o wymiarach 60 x 40 mm. Wypełnienie do wyboru: profile zamknięte 20x20, kątowniki 30x30, pręty kwadratowe zakończone grotami, drewno lub inne. Brama może być również wykonana jako ramka do wypełnienia we własnym zakresie. Brama przesuwa się po dwóch wózkach zamontowanych na stałe do podłoża. Wózki pokryte są materiałem nierdzewnym, a łożyskowane rolki wykonane są z tworzywa - co zapewnia cichy bieg bramy. Dolna krawędź bramy to profil zamknięty 80x80x5 mm, w którym przesuwają się wózki. Brama przesuwa się około 90 mm nad podłożem, co daje temu rozwiązaniu niezależność od warunków atmosferycznych. Brama standardowo pomalowana farbą antykorozyjną.


Bramy dwuskrzydłowe (także jednoskrzydłowe) są bardzo często spotykanym elementem ogrodzenia w naszym kraju. O ich szerokim zastosowaniu decyduje niska cena oraz prosta konstrukcja. Jednak i tu wyraźnie widać postępy. Stosowanie odpowiednich łożyskowanych zawiasów dopasowanych do konstrukcji słupów ogrodzeniowych oraz możliwość doboru szerokiej gamy wypełnień i automatyki, w tym również do pracy intensywnej otwiera nowe możliwości w zastosowaniu tego rodzaju bramy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozwierane

Bramy dwuskrzydłowe (także jednoskrzydłowe) są bardzo często spotykanym elementem ogrodzenia w naszym kraju. O ich szerokim zastosowaniu decyduje niska cena oraz prosta konstrukcja. Jednak i tu wyraźnie widać postępy. Stosowanie odpowiednich łożyskowanych zawiasów dopasowanych do konstrukcji słupów ogrodzeniowych oraz możliwość doboru szerokiej gamy wypełnień i automatyki, w tym również do pracy intensywnej otwiera nowe możliwości w zastosowaniu tego rodzaju bramy.

 

Napędy do bram Wjazdowych

NOWOŚCI

Systemy kontroli wjazdu / stacje zasilania

Poniżej prezentujemy najważniejsze nowości i zmiany w cenniku 18-21. Ceny systemów kontroli wjazdu, stacji zasilania i akcesoriów wzrosły średnio o ok. 2,9%. Dla wybranego asortymentu poziom zmiany ceny może znacznie odbiegać od podanej wartości, ze względu na znaczny wzrost cen komponentów. Więcej informacji o nowościach znajdą Państwo w nowych prospektach.

Napędy hydrauliczne w wersji standardowej dostępne od zaraz z olejem biodegradowalnym

Zapory drogowe, kolczatki drogowe i słupki ze zintegrowanym napędem hydraulicznym wymagają jedynie niewielkiej ilości oleju dzięki kompaktowej instalacji wszystkich funkcjonalnych układów. To rozwiązanie znacząco zmniejsza zagrożenie dla środowiska. Aby spełnić najsurowsze wymagania środowiskowe, oferujemy do tych produktów standardowo olej biodegradowalny, wcześniej dostępny opcjonalnie bez dopłaty. Dotychczasowy olej standardowy jest teraz dostępny opcjonalnie bez dopłaty. Wprowadziliśmy odpowiednie zmiany w konfiguratorze produktów: od teraz we wszystkich zamawianych produktach stosujemy olej biodegradowalny. Jeżeli produkt nie ma być napełniony olejem biodegradowalnym, należy odznaczyć odpowiednią opcję w konfiguratorze.

Hörmann Access Control – HAC

Hörmann Access Control (HAC) jest sterowaniem, które umożliwia obsługę i zarządzanie systemami kontroli wjazdu przez interfejs sieciowy OnlineControl.

 • Zaprojektowany przez firmę Hörmann system elastycznego zarządzania wjazdem i wyjazdem pojazdów do szlabanów i słupków automatycznych
 • Komfortowe wykrywanie usterek
 • Prosta obsługa z poziomu przeglądarki internetowej za pomocą urządzeń mobilnych i stacjonarnych
 • Standardowa instalacja w szlabanach, opcjonalnie w słupkach

Możliwość korzystania tylko w połączeniu z OnlineControl, użytkowanie bez OnlineControl jest możliwe tylko przez połączenie lokalne.

OnlineControl

Aplikacja sieciowa służąca do obsługi systemu. Po wprowadzeniu danych dostępowych system może być obsługiwany z dowolnego urządzenia peryferyjnego podłączonego do internetu, takiego jak smartfon, tablet lub PC / Mac, całkowicie niezależnie od jego lokalizacji. W celu sterowania systemem Klient musi zapewnić dostęp do internetu przez kabel sieciowy. Aplikacja sieciowa OnlineControl jest oferowana w 2 wersjach:

 • Basic do obsługi systemu
 • Plus do obsługi systemu oraz możliwość zarządzania dostępem

Road Blocker 1000 SF

Zapora drogowa do zabezpieczania przejazdów, bez konieczności prowadzenia robót ziemnych

 • Prosty i szybki montaż na gotowej nawierzchni, nie wymaga robót ziemnych
 • Wymagana tylko instalacja zasilania
 • Zintegrowany napęd hydrauliczny
 • Wysokość blokady 1000 mm
 • Szerokość przejazdu 3,5 m, 4,5 m, 5,5 m
 • Liczba cykli na dobę: 2000
 • M30 zgodność z PAS68 / IWA14-1
 • Możliwość zastosowania w funkcji tymczasowej blokady drogowej

Słupki Security Line z obudową z kamienia

Wyjątkowe możliwości projektowania zapewniają słupki stałe i słupki automatyczne z obudową dostępną w wielu rodzajach kamienia, w bogatej gamie kolorystycznej i z indywidualnie wykończoną pokrywą cylindra.

 • Do stałych i automatycznych słupków o średnicy 275 mm oraz wysokości 600 i 800 mm
 • Różne rodzaje kamienia naturalnego do wyboru
 • Wyjątkowe możliwości aranżacyjne dzięki zachowaniu jednolitego wyglądu stałych i automatycznych słupków
 • Opcjonalnie z pokrywą cylindra w indywidualnym wykonaniu
 • Możliwość łączenia z innymi elementami wyposażenia standardowego

HÖRMANN - marka, której warto zaufać!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.

hCaptcha