Szlabany parkingowe

Proponujemy rozwiązania, które skutecznie wspierają system kontroli dostępu

W naszej ofercie dostępne są szlabany parkingowe oraz modele do montażu na wjazdach na tereny przemysłowe, do magazynów, fabryk, itp. Wśród dostępnych wyrobów znajdują się produkty z mechanizmem elektromechanicznym oraz hydraulicznym. Konstrukcje wykonane są z trwałych materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne oraz intensywną pracę. Ponadto posiadają charakterystyczną kolorystykę – dobrze widoczną nawet z większej odległości. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia i okolic.

Szlaban elektromechaniczny z ramieniem do 5 m model 613/614

Opis produktu
Szlabany z tej serii zostały zaprojektowane do pracy średnio-intensywnej (modele 230 V) i intensywnej (model 24 V).

Dane techniczne

613/614

Szlaban elektromechaniczny z ramieniem  do 7 m model 617

Opis produktu
Szlabany te zostały zaprojektowane specjalnie do pracy intensywnej. Mogą obsługiwać ruch zarówno na małych parkingach osiedlowych jak i na dużych parkingach przy centrach handlowych lub zakładach pracy.  

Dane techniczne

617

Szlaban hydrauliczny model 615

Opis produktu
Szlabany serii 615 zostały zaprojektowane do pracy średnio intensywnej i dlatego doskonale sprawdzają się na małych parkingach, w niewielkich zakładach przemysłowych, warsztatach i magazynach. Są one dostępne w wersjach z ramieniem prostokątnym, w tym również łamanym - przeznaczonym do niskich wjazdów. Długość ramienia 2m do 5m. Napęd hydrauliczny.

Dane techniczne

615

Szlaban hydrauliczny model 620

Opis produktu
Szlabany serii 620 zostały zaprojektowane do pracy intensywnej lub ciągłej i dlatego doskonale sprawdzają się przy dużych obciążeniach. Są one dostępne w różnych wersjach wyposażenia, z ramieniem od 2m do 5m. Napęd hydrauliczny. 

Dane techniczne

620

Szlaban hydrauliczny model 640

Opis produktu
Szlabany serii 640 zostały zaprojektowane do ciągłej pracy i dlatego doskonale sprawdzają się nawet przy bardzo dużych obiążeniach. Mogą obsługiwać ruch zarówno na dużych parkingach jak i w wielkich magazynach, czy zakładach przemysławych. Długośc ramienia 4m do 7m. Napęd hydrauliczny. 

Dane techniczne

640

Szlaban hydrauliczny model 642 INOX

Opis produktu
Szlabany serii 642 INOX są przeznaczone do pracy intensywnej lub ciągłej w miejscach, gdzie szczególnego znaczenia nabiera pewność i szybkość działania w każdych warunkach atmosferycznych. Wyjątkowo duża siła pracy i żywotność zagwarantowana jest dzięki obudowie opartej na najwyższej klasy napędzie hydraulicznym. Długośc ramienia 4m do 7m. Napęd hydrauliczny. Max. częstotliwość użytkowania do 100%.

Dane techniczne

642 INOX

HÖRMANN - marka, której warto zaufać!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.

hCaptcha