Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Bramy Segmentowe LPU

Brama segmentowa, garażowa, typu LPU 40 firmy HÖRMANN


 
Wykonanie segmentów: podwójna blacha stalowa, ocynkowana i pokryta poliestrem w kolorze standardowym RAL9016; segmenty o wysokości  531 mm z przetłoczeniami poziomymi co 133 mm, wypełniona pianką poliuretanową,  w strukturze woodgrain, razem 42 mm grubości.
Przeszklenia:   brak-możliwe za dopłatą
Wykonanie ościeżnic: profilowane, ocynkowane, z przetłoczeniami w strukturze woodgrain, z blachy stalowej, z pionowymi wymiennymi prowadnicami, posiada ochronę przed włożeniem dłoni, z blendą - całość w kolorze RAL9016
Okucia: uchwyty rolek na zawiasach z rolkami przestawnymi z tworzywa sztucznego,  Zawiasy środkowe łączące segmenty - kute.
Trakcja standardowa N ze spręzynami skrętnymi lub Z ze sprężynami naciągowymi.
Bezpieczeństwo (rozwiązania zgodne z normami PN-EN)


Powierzchnia Duragrain

Polecamy bardzo stylową powłokę dekoracyjną, która nadaje bramie wyjątkowy i wysoce estetyczny wygląd. Powierzchnia Duragrain jest przede wszystkim odporna na niesprzyjające czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie słoneczne, i różnego rodzaju uszkodzenia (np. zarysowania). Trwałość koloru dodatkowo gwarantuje atrakcyjną prezencję bramy przez długi czas. Klienci mogą wybierać spośród aż 24 różnych wzorów.

Powłoka Duragrain swoją trwałość zawdzięcza odpornemu lakierowi ochronnemu, nakładanemu na powierzchnię. Dodatkowo od wewnątrz malowana jest specjalnym odcieniem białoszarym RAL 9002. Ościeżnica boczna wraz z maskownicą nadproża są pokryte natomiast kolorem białym RAL 9016, jednak na specjalnie życzenie klienta możemy pokryć te elementy odcieniem pasującym do warstwy wierzchniej. Całość jest dodatkowo ocynkowana ogniowo, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Ponadto zaletą samych segmentów bramy jest ich warstwa ocieplana specjalną pianką poliuretanową, zabezpieczającą przed utratą ciepła.

Certyfikaty