Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Uchylne Bramy Garażowe

Nasza firma z siedzibą we Wrocławiu prezentuje Państwu gotową do montażu, uchylną bramę garażową o konstrukcji ramy na bazie rur prostokątnych. Dostępne w naszej ofercie produkty zaopatrzone są w szyny prowadzące z systemem unieruchamiającym po otwarciu. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia zrównoważenie ciężaru poprzez zabezpieczone sprężyny. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest specyficzny system zamykania oparty o dwustronne, regulowane, samoczynnie zaskakujące ryglowanie. Konstrukcje ponadto zaopatrzone zostały w dodatkowy zamek z jednostronną wkładką patentową i kompletem okrągłych okuć. Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele posiadają płytę pokrytą warstwą specjalnej gruntującej farby.

Prospekty do pobrania

Tabele Wymiarów

Inne ciekawe warianty
Doskonałym rozwiązaniem zarówno do sektora przemysłowego, jak i gospodarstwa domowego jest model wentylowany z paneli, przetłoczonych w jodełkę. Produkt idealnie współgra z nowoczesną architekturą, dzięki czemu może służyć jako brama przemysłowa w miejscach o charakterze reprezentacyjnym. Wypełnienie wzorem w jodełkę, pasuje doskonale również do garaży z dachem dwuspadowym i domów w stylu wiejskim. Praktycznym rozwiązaniem do garaży podziemnych i zbiorczych będzie specjalny model, wykonany z blachy perforowanej.

Wzór 985 z gładkimi panelami pionowymi. Harmonizuje kolorystycznie z drzwiami wejściowymi.

Wzór 914 - przetłoczenia z otworami wentylacyjnymi. Montowana obowiązkowo przy obiektach postojowych podziemnych i zbiorczych.

Atrakcyjne kasetony.
Nasze wrocławskie przedsiębiorstwo proponuje Państwu doskonałe rozwiązanie dla dekoracji prezentowanych powyżej modelu. Kasetony, w pięciu różnych wzorach, idealnie dopasują się do każdego stylu architektonicznego. Teraz oferujemy także bramy garażowe z nowym rodzajem powierzchni Decograin® - „Golden Oak” i „Mahoń”. Istnieje możliwość dostarczenia kasetonów z elementami przeszklenia, dzięki czemu pomieszczenia uzyskają dostęp do źródła naturalnego światła.

Certyfikaty