Strona Główna
marzena@irga.wroc.pl
biurozmigrodzka@onet.eu
Autoryzowany Partner Hörmann - IRGA
+48 601 303 101
+48 609 502 518
ul. Zaułek Rogoziński 8a
ul. Żmigrodzka
51-116 Wrocław
Serdecznie Witamy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z Nami.
Zmień rozmiar czcionki.

Technika przeładunku

         

Proponujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie logistyki, zapewniające sprawne i bezproblemowe umieszczenie towaru w pojeździe lub jego wyładowanie . Nasze rampy z klapą na zawiasie oraz klapą wysuwaną pomagają wyrównać poziom platformy ze skrzynią pojazdu, dzięki czemu towary są w szybki sposób transportowane do środka.

Rampy przeładunkowe z klapą składaną wyróżniają się wytrzymałością konstrukcji (szczególnie, jeśli chodzi o zawiasy) oraz nieskomplikowanym, za to efektywnym systemem hydraulicznym. Budowa platformy chroni towary przed różnymi zanieczyszczeniami. Natomiast platformy z klapą wysuwaną zapewniają ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej, a także posiadają układ hydrauliczny wyposażony w dwa cylindry oraz technikę 2-zaworową.

Do produktów z zakresu techniki przeładunku zaliczają się również doki, specjalne śluzy oraz uszczelnienia bram, chroniące przechowywane towary przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi. Doki to z kolei zintegrowane konstrukcje, które stanowią samonośne stanowiska logistyczne. Systemy te są polecane szczególnie do przenoszenia towarów delikatnych i wrażliwych temperaturowo, ponieważ zawierają m.in. system uszczelniający.

Certyfikaty